Svatby

Moje hlavní fotografická činnost. Kompletní svatební informace, fotky i příběhy najdete na mé svatební stránce www.best-wedding.cz !


Reportážní foto

Dostal jsem příležitost fotit mnoho náročných a důležitých eventů, kde jsem se naučil důvěřovat technice a dostat z ní v postprodukci maximum. Vaše koncerty, eventy a večírky budou mít šťávu! 

Business foto

Dnešní svět obchodu potřebuje kvalitní business foto. Hodí se také pro životopis a sociální sítě jako např. LinkedIn, My Space nebo prezentace do odborného média. Mojí úlohou je zachytit s maximální přesností vaše přednosti, které Vám dále pomohou v osobní prezentaci a rozvoji budovaného brandu. 

Portrét & Lifestyle

Při focení portrétů se snažím, o maximální kvalitu detailu. Portrétní fotografie má mnoho možností jak zachytit krásu a přirozenost. Zajímavá je hra stínů v kombinaci s černobílou fotografií, nebo jednoduchá barva podpořená přirozeným natural světlem.


Rodinná fotografie

Focení rodinných okamžiků je hrozně fajn. Místo nachystaným scénám dávám přednost veselým, akčním a emotivním fotkám uvnitř přírody, ke kterým se budete v budoucnu rádi vracet. V okolí Brna mám svoje oblíbené místa, kde nás nebude nikdo rušit a můžete si společně focení naplno užít. 


Kurzy postprodukce

Prakticky každý den se učím novým znalostem  s profesionálními produkty společnosti Adobe. Svoje znalosti pak předávám na pravidelných kurzech ostatním kolegům. Aktuální nabídka fotokurzů.

POJĎME SE PROPOJIT

KONTAKT