Služby

Každá zakázka pro vás musí být jedinečná

Svatební foto

Moje hlavní fotografická činnost. Svatebním dnům jsme kompletně věnovali náš speciální svatební web www.best-wedding.cz !

Portrétní foto

Při focení portrétů se snažím, díky použité technice, o maximální kvalitu detailu a také o zachycení emočních výrazů. Portrétní fotografie má mnoho možností jak zachytit krásy lidského těla. Velmi zajímavá je hra stínů v kombinaci s černobílou fotografií či přirozená pleťová barva podpořená měkkým světlem západu slunce.

Business foto

Svět obchodu potřebuje kvalitní business foto pro pracovní účely. Hodí se také pro životopisy a sociální sítě jako např. LinkedIn, My Space nebo prezentace do odborného média.  Mojí úlohou je zachytit s maximální přesností vaše přednosti, které Vám dále pomohou v osobní prezentaci prezentaci.

 


Reportážní foto

Jsem zkušený reportážní fotograf. V minulosti jsem fotil mnoho náročných a exklusivních zakázek, kde jsme se naučil pracovat se svojí technikou a mohu Vám nabídnout záběry s nekompromisní kvalitou obrazu i za špatných světelných podmínek. Podívejte se na mé nejlepší snímky z koncertů nebo plesů.

Kurzy postprodukce

Prakticky každý den či týden se učím novým znalostem  s profi produkty společnosti Adobe. Svoje znalosti pak předávám na pravidelných kurzech začínajícím fotografům. Podívejte se na aktuální nabídku fotokurzů.

 


Rodinná fotografie

Focení rodinných portrétů a momentek bývá většinou velmi kreativní činnost. Rád do ní vnáším svoji invenci a společně se zákazníkem tak můžeme vytvořit zajímavé, tématicky zaměřené fotografie. Pohybuji se zpravidla v Brně nebo v jeho okolí a proto tento kraj dobře znám.

Fotografie je zachycení okamžiku, který se už nikdy nebude opakovat...

KONTAKT