Služby

Každá zakázka pro vás musí být jedinečná

Svatební foto

Moje hlavní fotografická činnost. Svatebním dnům jsme kompletně věnovali náš speciální svatební web www.best-wedding.cz !

Portrétní foto

Při focení portrétů se snažím, díky použité technice, o maximální kvalitu detailu a také o zachycení emočních výrazů. Portrétní fotografie má mnoho možností jak zachytit krásy lidského těla. Velmi zajímavá je hra stínů v kombinaci s černobílou fotografií či přirozená pleťová barva podpořená měkkým světlem západu slunce.

Business foto

Svět obchodu potřebuje kvalitní business foto pro pracovní účely. Hodí se také pro životopisy a sociální sítě jako např. LinkedIn, My Space nebo prezentace do odborného média.  Mojí úlohou je zachytit s maximální přesností vaše přednosti, které Vám dále pomohou v osobní prezentaci prezentaci.


Rodinná fotografie

Focení rodinných portrétů a momentek bývá většinou velmi kreativní činnost. Rád do ní vnáším svoji invenci a společně se zákazníkem tak můžeme vytvořit zajímavé, tématicky zaměřené fotografie. Pohybuji se zpravidla v Brně nebo v jeho okolí a proto tento kraj dobře znám.


Reportážní foto

Jsem zkušený reportážní fotograf. V minulosti jsem fotil mnoho náročných a exklusivních zakázek, kde jsme se naučil pracovat se svojí technikou a mohu Vám nabídnout záběry s nekompromisní kvalitou obrazu i za špatných světelných podmínek. Podívejte se na mé nejlepší snímky z koncertů nebo plesů.

Kurzy postprodukce

Prakticky každý den či týden se zdokonaluji v práci s fantastickým programem pr úpravu fotografií Adobe Photoshop. Svoje znalosti pak předávám na pravidelných kurzech začínajícím fotografům. Podívejte se na aktuální nabídku fotokurzů.

Fotografie je zachycení okamžiku, který se už nikdy nebude opakovat...

KONTAKT