X

PORTRÉTY

Portréty

Při focení portrétů se snažím, díky použité technice, o maximální kvalitu detailu a také o zachycení emočních výrazů. Portrétní fotografie má mnoho možností jak zachytit krásy lidského těla. Velmi zajímavá je hra stínů v kombinaci s černobílou fotografií či přirozená pleťová barva podpořená měkkým světlem západu slunce.


FASHION

Fotografie módyMódní fotografie je mou zálibou. Díky možnosti zachytit ji k v každém ročním období a neustále měnícím se trendům mohou vznikat originální snímky spojené s krásou modelu i samotné módy. Nakonec,  kdo by se nechtěl ukázat světu například v nově pořízeném svršku, doplněným decentním  šperkem či  oblíbeným parfémem.


BUSINESS

Business (Custom)Svět obchodu potřebuje kvalitní business foto pro pracovní účely. Hodí se také pro životopisy a sociální sítě jako např. LinkedIn, My Space nebo prezentace do odborného média.  Mojí úlohou je zachytit s maximální přesností a přirozeností vaše přednosti, které Vám pomohou v osobní prezentaci a vylepšení postavení.


REPORTÁŽ

Reportážní fotografieDokáži zvěčnit v nekompromisní kvalitě Vaše firemní, maturitní nebo rodinné akce. Často pořizuji fotoreport z koncertů a jiných produkcí, kde téměř vždy panují velmi těžké podmínky. Často zde bývá špatné světlo, či jiné překážky. Díky těmto zkušenostem jsem schopný zvládat téměř jakékoli fotografické podmínky.


RODINA a DĚTI

Rodinné fotoTomuto žánru se věnuji okrajově, kdy mne občas osloví někdo z kamarádů a známých. Je to většinou velmi příjemná změna. Do rodinné fotografie často přidávám, po předešlé konzultaci, vlastní originální nápad. Mou snahou a přáním je lehce odbočit od zaškatulkovaných šedin ateliéru a raději volím příjemné prostředí exteriéru.