PORTRÉTY

Portréty

Při focení portrétů se snažím, díky použité technice, o maximální kvalitu detailu a také o zachycení emočních výrazů. Portrétní fotografie má mnoho možností jak zachytit krásy lidského těla. Velmi zajímavá je hra stínů v kombinaci s černobílou fotografií či přirozená pleťová barva podpořená měkkým světlem západu slunce.

FASHION

Fotografie módyMódní fotografie je mou zálibou. Díky možnosti zachytit ji k v každém ročním období a neustále měnícím se trendům mohou vznikat originální snímky spojené s krásou modelu i samotné módy. Nakonec,  kdo by se nechtěl ukázat světu například v nově pořízeném svršku, doplněným decentním  šperkem či  oblíbeným parfémem.

GLAMOUR

Fotografie glamourJe žánr podobný módní fotografii, pouze je důraz kladen na krásu lidského těla spojenou až se sexuálním napětím. Rozpětí glamour fotografie může oscilovat od  zcela nahého těla, stejně tak ale může u oblečeného modelu jen lehce naznačit erotický podtext. Hranice glamour  tedy nejsou. Při focení jsem vždy zcela diskrétní.

BUSINESS

Business (Custom)Svět obchodu potřebuje kvalitní business foto pro pracovní účely. Hodí se také pro životopisy a sociální sítě jako např. LinkedIn, My Space nebo prezentace do odborného média.  Mojí úlohou je zachytit s maximální přesností a přirozeností vaše přednosti, které Vám pomohou v osobní prezentaci a vylepšení postavení.

REPORTÁŽ

Reportážní fotografieDokáži zvěčnit v nekompromisní kvalitě Vaše firemní, maturitní nebo rodinné akce. Často pořizuji fotoreport z koncertů a jiných produkcí, kde téměř vždy panují velmi těžké podmínky. Často zde bývá špatné světlo, či jiné překážky. Díky těmto zkušenostem jsem schopný zvládat téměř jakékoli fotografické podmínky.

RODINA a DĚTI

Rodinné fotoTomuto žánru se věnuji okrajově, kdy mne občas osloví někdo z kamarádů a známých. Je to většinou velmi příjemná změna. Do rodinné fotografie často přidávám, po předešlé konzultaci, vlastní originální nápad. Mou snahou a přáním je lehce odbočit od zaškatulkovaných šedin ateliéru a raději volím příjemné prostředí exteriéru.